ΚΑΣΑ ΜΑΝΟΜΕΤΡΩΝ 2πλη GS329C με ΥΓΡΟΔΕΙΚΤΗ Ø80 R290/R600/R600A/R1270 HD A3-A2L FIELDPIECE USA
Kasa-manometrwn-2plh-GS329C-me-ygrodeikth-f80-R290-R600-R600A-R1270-HD-A3-A2L-FIELDPIECE
Η φωτογραφία ενδέχεται να είναι ενδεικτική – Καλέστε μας για επιβεβαίωση.
Χαρακτηριστικά:
  • Κατάλληλη για όλα τα ψυκτικά ρευστά (εξοπλισμένη με ενδείξεις θερμοκρασίας κορεσμού για R290, 600, 600A, 1270).
  • Υποδοχές σύνδεσης λάστιχων μεταγγίσεως 1/4".
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Μέγιστη Υπερπίεση σώματος κάσας: 3000 psi (206 Bar)
  • Εύρος μανομέτρου Υψηλής Πίεσης (High Side): 0 έως 55 Bar (0 - 800 psi)
  • Εύρος μανομέτρου Χαμηλής Πίεσης (Low Side): -1 έως 34 Bar (30 inHg έως 500 psi)
  • Ακρίβεια Μέτρησης: ±1% Full Scale, Class 1A